Akce Proteinella 400g + 200g

Nenechte si ujít právě probíhající akci s HealthyCo Proteinellou. Nyní můžete nakupovat výhodné balení 400g + 200g ZDARMA. Zdravější verze lískooříškové pomazánky,  bez přidáného cukru, bez palmového oleje, s přidanými bílkovinami. Právě teď ve skvělé akci! 

 

Nejprodávanější

3 položek celkem
4081 PROTEINELLA HAZELNUT 400G x 12 PCS Cpack shadow.1(2)
239 Kč

Oříškovo-čokoládová pomazánka od švédského výrobce je určená těm, kteří chtějí zahnat chuť na sladké a zároveň dodat tělu prospěšné živiny, a ne prázdné kalorie.

Kód: 4065
4083 PROTEINELLA WHITE 400G x 12 PCS Cpack shadow.1
239 Kč

Pomazánka s bílou čokoládou obohacená o syrovátkové bílkoviny se sladidlem.

Kód: 4068
4090 PROTEINELLA SALTED CARAMEL 400G x 12 PCS Cpack shadow.1
239 Kč

Pomazánka s příchutí slaného karamelu obohacená o syrovátkové bílkoviny, bez přidaného cukru a bez palmového oleje.

Kód: 4071

Zdravé a chutné pochutiny Proteinella

Produkty Proteinella jsou oříškovo-čokoládové pomazánky od švédského výrobce HealthyCo. Chcete tělu prostřednictvím sladké dobroty dodat prospěšné živiny, místo prázdných kalorií? Poté jsou pro vás naprosto ideální pochutiny z produktové řady Proteinella.

Přemíra cukrů ve stravě může mít za příčinu onemocnění jako je cukrovka, obezita nebo choroby spojené se srdcem. Přesně z tohoto důvodu má Proteinella složení bez obsahu cukrů, které v něm nahrazuje sladidlo Maltitol. Jedná se o cukerný alkohol s přibližně poloviční energií pravého cukru, avšak s velmi podobnou sladkostí.

Proteinella - pomazánka plná bílkovin

Druhou složkou, která je v proteinové pomazánce Proteinella razantně odmítána, je palmový olej.

Pro člověka je důležitý příjem bílkovin a to nejen pro sportovce. Proteinová složka je z plnohodnotného syrovátkového proteinu a pochutnat si na ni tak můžete téměř bez výčitek, protože je slazena maltitolem, a obsahuje jen malé množství cukru. Má skvělou krémovou konzistenci a neobsahuje palmový olej.

 

 

Šablonu upravil Tomáš Hlad.