Life Extension BioActive Complete B-Complex

Kód: 21882
Akce
Neohodnoceno
399 Kč –15 %
Life Extension BioActive Complete B-Complex
399 Kč –15 % 339 Kč

Zvolte variantu

BioActive Complete B-Complex od Life Extension je nadupaný produkt, kterým doplníte všechny vitamíny B ve vysokých dávkách!

Detailní informace

Life Extension BioActive Complete B-Complex
Akce
Velikost balení: 60 Kapslí EXP. 4/2023
Skladem (1 ks) | 21882
399 Kč
339 Kč

Detailní popis produktu

Získejte maximum z jednoho z nejlepších příznivců metabolismu a energie v přírodě: Vitamin B. 

BioActive Complete B-Complex nabízí široké spektrum výhod, které mohou různé druhy vitaminu B poskytnout - a to s mnohem vyšší účinností než mnoho běžných doplňků vitaminu B. Od metabolické podpory po podporu zdraví srdce a nervů - díky všestrannosti vitaminu B je tento výživový zázrak opravdovým zázrakem. BioActive Complete B-Complex obsahuje všechny zdravotní přínosy spojené s vitaminem B v jediné receptuře.

Proč to funguje:

Vaše tělo potřebuje vitamíny B, aby pomohlo uvolnit energii z potravin, které jíte, jako jsou sacharidy, tuky a bílkoviny. Jinými slovy, vitamíny skupiny B pomáhají optimalizovat přeměnu potravin na energii ve vašem systému [1-3]. BioActive Complete B-Complex obsahuje vysoce účinnou dávku různých druhů vitaminu B a zajišťuje, že získáte všechny výhody, které vám vitamin B může poskytnout. Poskytuje vysokou účinnost v dávkách, které jsou vědecky studovány a formulovány s bioaktivními formami každé jednotlivé živiny obsažené v BioActive Complete B-Complex, což nakonec může pomoci potlačit nedostatek vitaminu B a poskytnout vám bezkonkurenční produkt.

#image:bcomplexzed.png#

Věda o produktu:

Vitamíny se účastní mnoha kritických metabolických funkcí v těle. Kyselina listová a vitamin B12 hrají roli při produkci červených krvinek [2]. BioActive Complete B-komplex může pomoci udržet správnou funkci orgánů a poskytnout další důležité výhody. Proto byste si měli zvolit tento komplex vitamínů B, abyste dostávali ideální dávku denních vitaminů B.


BioActive Complete B-Complex obsahuje:

 

 • Thiamin / vitamin B1 - který může pomoci přeměnit sacharidy na využitelnou energii pro vaše tělo.
 • Riboflavin / vitamin B2 - který se přeměňuje na aktivní formu zvanou riboflavin-5'-fosfát, kterou tělo používá k výrobě energie.
 • Niacin / vitamin B3 - který může podporovat zdravé reakce přenosu energie v buňkách. Může také ovlivnit zdravý metabolismus glukózy, tuků a alkoholu. Kromě toho může také podporovat zdravé hladiny cholesterolu.
 • Kyselina pantothenová / vitamin B5 - které mohou podporovat syntézu (hemoglobinu), hormonů, neurotransmiterů, oxidaci sacharidů a mastných kyselin.
 • Pyridoxin HCI a pyridoxal 5'-fosfát / vitamin B6 - které mohou pozitivně ovlivnit metabolismus aminokyselin a tuků. Spolu s vitaminem B5 mohou také podporovat syntézu neurotransmiterů a hemoglobinu. Kromě toho B6 také hraje roli v glukoneogenezi, tvorbě glukózy z jiných než sacharidových zdrojů.
 • Biotin - který hraje roli v metabolismu mastných kyselin. Hraje také roli při udržování metabolické homeostázy nebo rovnováhy mezi mnoha jedinečnými chemickými cestami a procesy vašeho těla.
 • Folát - který může pomoci udržovat produkci červených krvinek v normálním rozmezí. Může také pomoci vašemu tělu vytvářet a udržovat zdravou DNA.
 • BioActive Complete B-Complex dále obsahuje sloučeninu kyselina para-aminobenzoová (PABA), která může podporovat syntézu kyseliny listové.
 • Vitamin B12 - který je nezbytný pro zdravou činnost nervových buněk a podporuje zdraví srdce [4-7].
 • Inositol - který je životně důležitý pro přenos signálu vápníku a inzulínu.
 • Poznámka: Tato formulace byla sladěna s normami EU pro přísady potravinových doplňků, čímž je zajištěna nejvyšší možná účinnost přísad povolená v Nizozemsku a dalších zemích EU.

Doporučené dávkování:

 • Užívejte jednu kapsli denně s jídlem nebo podle doporučení lékaře.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku. Při užívání doplňků výživy se poraďte se svým lékařem, pokud podstupujete léčbu onemocnění nebo jste těhotná nebo kojíte. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

Odkazy na studie:

 1. Ann N Y Acad Sci. 1980;355:80-97.
 2. Int J Vitam Nutr Res Suppl. 1989;30:163-91.
 3. Curr Med Chem. 2016 Sep 20. [Epub ahead of print]
 4. Handb Exp Pharmacol. 2005;(170):325-38.
 5. Altern Med Rev. 2003 Feb;8(1):7-19.
 6. Lancet. 2002 Jan 19;359(9302):227-8.
 7. Asia Pac J Clin Nutr. 2007;16(1):103-91 kapsle RHP
Vitamín B1 50 mg 4545 %
Vitamín B2 37,5 mg 2678 %
Vitamín B3 50 mg 313 %
Vitamín B6 10 mg 714 %
Vitamín B9 200 mcg 100 %
Vitamín B12 150 mcg 6000 %
Biotin 500 mcg 1000 %
Vitamín B5 250 mg 4167 %
Inositol 50 mg
PABA 25 mg

RHP - referenční hodnota příjmu

Složení:

D-pantothenát vápenatý (vitamín B5), kapsle: (leštící látka: hydroxypropylmethylcelulóza), Thiamin hydrochlorid (vitamín B1), inositol, rýžové otruby, Riboflavin (vitamín B12), Nikotinamid (vitamín B3), Niacin (vitamin B3), Kyselina 4-aminobenzoová, protispékací látka (mastné kyseliny), plnidlo (mannitol), Pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (oxid křemičitý), riboflavin-5′-fosfát (vitamín B2), pyridoxal-5-fosfát (vitamín B6), D-Biotin (vitamín B8), L-methylfolát vápenatý (vitamín B9), Metylkobalamin (vitamín B12)

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerální látky
Počet dávek: 60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Šablonu upravil Tomáš Hlad.