The Humble Co. Zubní kartáček FLAT CURVED 5-pack

Kód: 4256
Neohodnoceno
312 Kč
Skladem (2 ks)

Zubní kartáčky Humble Brush v rodinném balení obsahující 5 bambusových kartáčků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní kartáček s rukojetí vyrobenou ze 100% biologicky odbouratelného bambusu a povrchem z přírodního vosku, který splňuje nejvyšší hygienické standardy. Rukojeti jsou vyrobeny z bambusu a kartáčky mají měkké štětiny, bez BPA. Bambus je lehký a odolný, s antibakteriálními vlastnostmi a přirozenou odolností vůči skvrnám. Měkký kartáček je pohodlný při čištění a neobsahuje BPA. 

Složení: Bambusová rukojeť, nylon 6 štětin, Kandelila vosk

Certifikáty: VEGAN, Cruelty Free

Dávkování a použití: Zubaři doporučují, abyste si zuby čistili dvakrát denně, ráno a večer, vždy po 2 minutách. Po třech měsících kartáček vyměňte.

Skladování, péče: Po použití kartáček důkladně opláchněte a nechte uschnout na vzduchu, nikdy jej nenechávejte vlhký. Vyměňte svůj zubní kartáček, když je opotřebovaný nebo po 3 měsících.

Likvidace: Pomocí kleští odstraňte štětiny z hlavice zubního kartáčku. Jakmile je rukojeť zbavena štětin, lze ji vyhodit do kompostovacího koše. Doporučujeme, abyste štětiny vyhodili do běžného domácího odpadu nebo se obrátili na místní recyklační zařízení, abyste zjistili, zda existuje řešení pro recyklaci štětin.

EAN kusu: 7350075693397

Počet kusů v kartonu: 10

EAN kartonu: 17350075693394

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Šablonu upravil Tomáš Hlad.