GAAM Železo 90 kapslí

Kód: PB-4927
Neohodnoceno
Značka: GAAM
209 Kč
Skladem (5 ks)

Doplňte svůj příjem železa v kombinaci s vitamínem C. V kombinaci s vitamínem C se zlepšuje vstřebávání v těle, takže se necítíte unavení a bez energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Působí proti únavě
  • Důležité pro transport kyslíku
  • Doplněno vitamínem C
  • Podporuje tvorbu hemoglobinu

Proč je železo důležité? Železo je důležitý minerál, který obvykle přijímáte prostřednictvím jídla, které konzumujete. Tělo potřebuje železo k tvorbě hemoglobinu, proteinu nacházejícího se v červených krvinkách, který je zodpovědný za zachycování a transport kyslíku z plic do těla. Železo tedy přispívá k normálnímu přenosu kyslíku, což je důležité, abyste se cítili energičtí a šťastní v kombinaci s vitamínem C. Vitamin C je antioxidant, který chrání vaše buňky před oxidačním stresem. Když je v gastrointestinálním traktu vitamín C, může pomoci přeměnit železo na formu, kterou tělo snáze absorbuje.

Trpíte nedostatkem železa? Příznaky nedostatku železa jsou často takové, že jste bledí, unavení, nesoustředění a máte oslabený imunitní systém. Nedostatek železa postihuje častěji ženy než muže z biologických důvodů, jako je těhotenství nebo menstruace.

Složení: špenátový extrakt, fumarát železitý, kyselina askorbová (vitamin-C), plnivo: mikrokrystalická celulóza, kapsle: želatina (hovězí), barvivo: oxid titaničitý.

Obsah v 1 kapsli: špenátový extrakt 100mg; fumarát železa 20mg 143% DRI*; Vitamín C 12mg 15% DRI* *DRI: Denní referenční příjem.

Velikost: 90 kapslí (90 porcí)

Doporučené dávkování:1 kapsle denně s jídlem nebo velkým množstvím vody

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Doporučená dávka by neměla být překročena.

Skladování: skladujte v suchu, chladu, dobře uzavřené a mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GAAM

Šablonu upravil Tomáš Hlad.