The Humble Co. Zubní kartáček rodinní balení Brush Plant Based Soft 5-pack

Kód: 4247
Neohodnoceno
233 Kč
Skladem (2 ks)

Kartáček na zuby z bioplastu Humble Brush v rodinném balení po 5 ks s bílými, modrými, fialovými, žlutými a černými štětinkami a rukojetí vyrobenou ze 70 % kukuřičného škrobu a 30 % PP. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Humble Brush SOFT Plant Based je zubní kartáček s rukojetí vyrobenou ze 70 % kukuřičného škrobu a 30 % PP. Zubní kartáček má extra měkké štětiny, které mohou používat i lidé s citlivými dásněmi.

Zubní kartáček je k dispozici s různými barvami hlavy kartáčku (fialová/modrá a černo/bílá a žlutá). Jakou barevnou kombinaci získáte, bude překvapením.

Dávkování a použití: Čistěte si zuby alespoň dvakrát denně po dobu 2 minut. Přidejte na štětiny malou dávku vaší oblíbené přírodní zubní pasty Humble. Jemně čistěte, abyste vyčistili a odstranili plak. Doporučuje se čistit si zuby 2x denně, pokaždé alespoň 3-4 minuty. Po třech měsících kartáček vyměňte.

Skladování, péče: Po použití kartáček důkladně opláchněte a nechte uschnout na vzduchu, nikdy jej nenechávejte vlhký. Vyměňte svůj zubní kartáček, když je opotřebovaný nebo po 3 měsících.

Složení: Rukojeť: 70% kukuřičný škrob a 30% PP směs. Štětiny: Nylon-6.

Certifikáty: VEGAN, Cruelty Free

Likvidace: Kartonovou krabici a vnitřní sáček lze recyklovat jako papír. Rukojeď klidně dejte do kompostu místo vyhazování do odpadu.

 

EAN kusu: 7350075693410

Počet kusů v kartonu: 10

EAN kartonu: 17350075693417

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Šablonu upravil Tomáš Hlad.